Vestavěné skříně

VESTAVNÉ SKŘÍNĚ

Vyrábíme a montujeme skříně na míru z kvalitních a prověřených systémů kování , především systémů posuvných dveří. Dveře můžou být i otevírací na pant nebo skládací.

Široký výběr materiálů vám umožňuje sladit vestavnou skřín se stávajícím interiérem nebo naopak z něho vytvořit dominantu.

VNITŘNÍ VESTAVBA

Vnitřní vestavba skříní se vyrábí přesně na míru dle Vašich požadavků z laminovaných dřevotřískových desek (LTD) tlouštky 18mm s tvrdým a snadno čistitelným povrchem. Na výběr je široká paleta dekorů i struktura povrchů .K ohranění desek jsou používány velmi odolné tvrzené ABS hrany.
RÁMY DVEŘÍ

Můžou být ocelové nebo hliníkové v mnoha tvarech a barvách.

Rámy hliníkové jsou oproti ocelovým lehčí ,pevnější a mají výrazně lehčí chod posuvných dveří.

Ocelové jsou levnější a mají více barevných variant.

VÝPLNĚ DVEŘÍ

lamino, dýha, žaluzie, zrcadla, skla - LACOBEL, LACOMAT, CONEX , Thermopal – vysoký lesk nebo jejich kombinace. Zrcadla a skla jsou podlepená bezpečnostní folií.

DOPLŇKY

Nabízíme celou řadu doplňků které umožní efektivní využití prostoru skříně. Jako jsou drátěné koše, výsuvné police, zásuvky, sklopné tyče, kalhotovníky, kravatníky apod.

DODÁVKU skříní realizujeme do 2-3 týdnů , pokud se nejedná o atypické materiály.

Tipy ,doporučení

HLOUBKA SKŘÍNĚ – u skříní s posuvnými dveřmi je ideální hloubka 65cm (systém posuvných dveří ubírá 8cm). Pokud je skříň s posuvnými dveřmi hluboká méně než 60cm docházelo by při použití klasické šatní tyče k otěru dveří o kabáty, bundy.

ZÁDA SKŘÍNĚ – u vestavných skříní se záda obvykle nedělají , doporučujeme zadní stěnu vymalovat omyvatelnou barvou, případně vytapetovat. Pokud záda dodáváme dělají se s LTD tl.18 nebo 10mm, (levnější sololak se ve větších rozměrech kroutí a deformuje)

STROP – pokud jsou posuvné dveře až do stropu je zbytečné dělat strop z LTD, horní kolejnice se přidělá do stropu místnosti